21 września 2016

Wulkanizacja

Naprawa opon – W twoją oponę wbił się gwóźdź, wpadłeś w dziurę i uszło powietrze? Przyjedź, a u nas wykonana zostanie profesjonalna wulkanizacja. Zajmiemy się twoim kołem i w miarę możliwości usuniemy usterkę. Wulkanizacja jednego koła zajmuje średnio około 17 min.
wulka

Wymiana opon – Potrzebujesz wymienić opony? Jesteśmy w stanie wymienić praktycznie każdą oponę w samochodzie osobowym, terenowym i małym busie. Prowadzimy serwis TPMS oraz wymieniamy opony typu Run Flat.

Wyważanie kół – Masz drgania na kierownicy pojawiające się najczęściej przy prędkości 80 km/h? Być może jest to spowodowane wpadnięciem w dziurę, a może po prostu trzeba wyważyć koła, bo przejechałeś już sporą ilość kilometrów od ostatniego ważenia. Średni przebieg pomiędzy wyważeniami to 10.000 km. Przyjedź, a profesjonalnie zajmiemy się twoimi kołami.

Przypominamy, że w ramach obsługi pojazdu należy kontrolować dokręcenie kół. Pierwszą kontrolę dokręcenia należy wykonać po przejechaniu maksymalnie 50 km od momentu montażu kół na pojeździe.

Zadzwoń
Mapa